ham andishi 1با هدف ارائه  گزارش جامع  به ریاست جمهوربرگزار شد:

طرح مشکلات اقتصادی استان البرز در نشست مشترک فعالان اقتصادی و صنفی

نشست مشترک فعالان اقتصادی و صنفی استان البرز با مدیریت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت و معاونان اقتصادی استانداری البرز، یکشنبه دوم آبان ماه سال جاری و با هدف تنظیم گزارش جامعی از مشکلات این حوزه جهت ارائه به ریاست  جمهوری برگزار شد.

 در این نشست که با حضور جمعی از روسای اتحادیه های صنفی و دیگر دست اندرکاران تشکل های اقتصادی و بازرگانی کرج برگزار شد ،موضوعات مختلف و مشکلات حوزه اصناف ، صنعت و معدن  مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

 معضلات پیش روی اصناف کرج در امور مالیاتی ، ضوابط پیچیده اداری بر سر راه   شهرک صنفی و صنعتی شیخ آباد ،گسترش پدیده دستفروشی در سطح استان ناشی از بیکاری و نبود زیرساخت های لازم جهت اشتغالزایی جمعیت جوان استان و .... از موضوعاتی بود که توسط نمایندگان صنفی حاضر در جلسه مطرح شد .همچنین نمایندگان صنایع قطعه سازی ،غذایی و کشاورزی ،معدن و ... نیز نقطه نظرات خود را در زمینه توسعه اقتصادی استان البرز مطرح کردند .

در پایان این نشست نیز مقرر شد تا بخش های مختلف مدیریتی این حوزه ،مسائل و معضلات  بخش های مربوط به حوزه های کاری خود را جهت تهیه و تنظیم گزارش جامع از مشکلات اقتصادی استان به طور مکتوب به  سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز اعلام کنند .


ham andishi 2


ham andishi 3

 

ham andishi 4

 

ham andishi 5

 

ham andishi 6

 

ham andishi 7

 

ham andishi 9

 

ham andishi 10

 

ham andishi 11

 

ham andishi 12

 

ham andishi 13

 

ham andishi 14

 

ham andishi 15

 

ham andishi 16

 

ham andishi 19

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb