entekhab pooshak 26در راستای اجرای تبصره 4 ماده 28 آیین نامه اجرایی تبصره 3 ماده 22 قانون نظام صنفی کشور،انتخابات هیات مدیره اتحادیه صنف پوشاک فروشان کرج ،چهارشنبه 24/9/95 با حضورپرشور اعضای دارای پروانه کسب این صنف ،اعضای هیات ناظر بر انتخابات ، نمایندگان  اتاق اصناف کرج  برگزار شد .

طی این دوره از انتخابات آقایان میر ابراهیم صدیق  با کسب 674 رای به  .رسول زینالی  با 484 رای . بهرام نظام دوست  با 408 رای . کاظم اثنی عشری با 145 رای ، عزیزاله حیدری با 268 رای . ناصر کمالی با 265 رای و طاهر لطفی با کسب 260رای  به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره این اتحادیه انتخاب شدند .

همچنین در انتخابات بازرسی آقای علی اصغر مردس با کسب 242  رای به عنوان بازرس معرفی شد.

شایان ذکر است که این دوره از انتخابات برای اولین بار در کرج به صورت الکترونیکی برگزار شد که موجب تسریع در روند رای گیری و شمارش آراء شد .

 میر اسماعیل صدیق رئیس این اتحادیه صنفی پس از برگزاری انتخابات در گفتگویی گفت : جا دارد از تمامی همکاران ارجمند در صنف پوشاک  بابت حضور در انتخابات و تمام عوامل اجرایی و نظارتی و کلیه دوستانی که ما را در برگزاری این دوره از انتخابات یاری دادند ،تشکر کنم .

 وی افزود : حضور پرشور همکاران صنف پوشاک ،پیشکسوتان ،بزرگان و فرهیختگان گرامی  در این روز سرنوشت ساز برای خانه صنف پوشاک ،مسئولیت اعضای هیات مدیره را در قبال این همه محبت و قدر شناسی دوچندان می کند .

 وی در خصوص اولین تجربه انتخابات الکترونیکی در کرج گفت : پیش از برگزاری انتخابات الکترونیکی  ،نگرانی هایی در این خصوص وجود داشت . چرا که هیچ کدام از ما تجربه استفاده از فن آوری های نوین را در عرصه انتخاباتی نداشتیم . اما  نیروهای کارکشته ای که در سالن حضور داشتند ،بلافاصله  مشکلات جزئی را برطرف می کردند و اجازه ندادند خللی در اجرای انتخابات بوجود آید که جا دارد در همین فرصت از تلاشهای یکایک آنها بویژه آقای مسعود منفرد تشکر و قدردانی کنم .

 وی افزود : استفاده از فن آوریهای الکترونیکی در عرصه انتخابات ، روند برگزاری را تسریع و در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه آراء را  اعلام می کند که این امر از اتلاف وقت و احیانا اشتباه در شمارش آراء جلوگیری خواهد کرد .

 

entekhab pooshak 27


entekhab pooshak 25


entekhab pooshak 24


entekhab pooshak 23


entekhab pooshak 22


entekhab pooshak 21


entekhab pooshak 20


entekhab pooshak 19


entekhab pooshak 18


entekhab pooshak 17


entekhab pooshak 16


entekhab pooshak 15


entekhab pooshak 14


entekhab pooshak 13


entekhab pooshak 12


entekhab pooshak 11


entekhab pooshak 10


entekhab pooshak 9


entekhab pooshak 8


entekhab pooshak 7


entekhab pooshak 6


entekhab pooshak 5


entekhab pooshak 4


entekhab pooshak 3


entekhab pooshak 2


entekhab pooshak 1اطلاع رسانی

  •  .jpg
  • 971999-1_001.jpg
  • photo_2018-04-04_18-51-58.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb