electro mekanik 6کارگاه آموزشی اتحادیه صنف الکترومکانیک کرج برگزار شد . کارگاه آموزشی صنف الکترومکانیک کرج سه شنبه ۹۵/۱۰/۱۴ با حضور اعضای تحت پوشش در محل سالن اجتماعات مرکز تربیت مربی کرج برگزار شد .

 

در این گردهمایی آموزشی ،قوانین نظام صنفی ،فنون علمی و موثر در کسب و کار و آشنایی با تعمیرات الکتروموتور های نسل جدید از زبان کارشناسان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

عباس عاشری رئیس اتحادیه صنف الکترومکانیک کرج در پایان این همایش آموزشی در گفتگوی کوتاهی هدف از برگزاری این نشست را افزایش آگاهی اعضاء تحت پوشش صنف از آخرین دستورالعمل ها و قوانین حوزه کسب وکار و ارتقاء دانش فنی به منظور ارائه خدمات شایسته تر به مشتریان عنوان کرد .

وی افزود :با توجه به پیشرفت های علمی ،صنعتی و علمی طی چند سال گذشته و ساخته شدن نسل جدیدی از الکتروموتور ها با فن إوری های جدید ، هیات مدیره این اتحادیه تصمیم گرفتیم در کارگاه آموزشی ،با دعوت از مهندسان و تکنسین های شرکت های مطرح در این صنعت ،نکات لازم و اساسی را در این رابطه به همکاران آموزش دهیم ...

عاشری افزود : همچنین در این گردهمایی آموزشی و به بهانه آغاز سال نو میلادی ،از سه همکار عزیز مسیحی این صنف با اهداء لوح یادبود ،تشکر و قدردانی بعمل آوردیم.

electro mekanik 2


electro mekanik 3


electro mekanik 4


electro mekanik 5


electro mekanik 6


electro mekanik 7


electro mekanik 8

electro mekanik 1

اطلاع رسانی

  •  .jpg
  • 971999-1_001.jpg
  • photo_2018-04-04_18-51-58.jpg

ورود کاربران

پیوند ها

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb