IMG 2097رئیس اتحادیه صنف پوشاک کرج از تاسیس شرکت تعاونی مسکن این اتحادیه خبر داد.

میر اسماعیل صدیق در مصاحبه با روزنامه پیام آشنا با بیان اینکه مراحل قانونی و اقدامات لازم جهت تاسیس شرکت تعاونی مذکور سپری شده و مجوز فعالیت و تشکیل آن از مبادی ذی ربط اخذ شده است ، گفت : به منظور رفاه حال اعضای صنف اتحادیه در راستای خانه دار نمودن اعضای فاقد مسکن ، این شرکت  تعاونی فعالیت خود را آغاز کرده است. وی افزود : اعضای فاقد مسکن ، این شرکت تعاونی  فعالیت خود را آغاز کرده است . 

وی افزود : اعضای اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک می توانند با عضویت در این تعاونی و با استفاده از تسهیلات آن ، از مسکن مناسب برخوردار شوند.

صدیق با اشاره  به اینکه اولین جلسه هماهنگی با اعضا روز  شنبه 95/10/25 راس ساعت 18 در سالن اجتماعات اتحادیه صنف فروشندگان پوشاک کرج ، واقع در میدان کرج ابتدای کوچه فاطمیه برگزار می شود، خاطر نشان کرد : اعضای محترم اتحادیه که تمایل به عضویت در تعاونی مذکور دارند ، می توانند جهت دریافت فرم حضور در جلسه تعاونی با شماره همراه  09900595169 آقای قلی نواز (مدیر عامل شرکت) و یا با شماره تلفن 32252710 و 32252711 (اتحادیه فروشندگان پوشاک ) تماس حاصل نمایند.

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک کرج ، شرط حضور در جلسات شرکت تعاونی مسکن ، تکمیل فرم حضور در جلسه است لذا همکاران محترم حتما با شماره های فوق تماس حاصل نمایند تا مقدمات حضور آنها در جلسات فراهم شود.

ورود کاربران

پیوند ها

telegram

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb