mirebrahimseddigh7عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه پدیده دستفروشی به یکی از معضلات اجتماعی در این کلان شهر تبدیل شده است، گفت: طرح ساماندهی دستفروشان کلید خورد.

میرابراهیم صدیق  اظهار داشت: این طرح با همکاری شهرداری کرج ، سازمان میادین میوه وتره بار و خدمات شهری آغاز شده است.
وی ادامه داد: در مراحل اجرایی مناطق یک ، ۳، ۶، ۷و ۸ شهرداری کرج به واسطه تعداد بالای دستفروشان در این مناطق اقدام به جمع آوری بساط دستفروشان کردند.
صدیق اظهار داشت: جلسات مشترکی با پیگیری شورای شهر برگزار شد و اتاق اصناف استان البرز نیزپای کار آمد و مقرر شد در مناطق یاد شده زمین هایی برای ایجاد بازارچه برای دستفروشان اختصاص یابد.
عضو شورای شهرستان کرج افزود: قرار است پیمانکارانی با مراجعه به شهرداری و سازمان میادین میوه و تره بار قرارداد ساخت بازارچه را امضا کنند و برای دستفروشان بازارچه و غرفه بسازند.
وی گفت: با توجه به معضل به وجود آمده ، تصمیم گرفته شد که اسفند ماه امسال از ناهنجاری هایی که دستفروشان در معابراصلی شهر و پیاده رو ها ایجاد می کنند، جلوگیری شود .
عضو شورای شهر کرج از دستفروشان خواست با مراجعه به اتاق اصناف استان البرز و سازمان میادین شهرداری کرج برای تهیه غرفه مراجعه و نام نویسی کنند.
وی افزود: امیدواریم شهروندان کمک کنند تا امسال بتوانیم ایام پایانی سال خیابان های آرام و امنی برای تردد خانواده ها داشته باشیم.
صدیق گفت: همچنین شهرستان فردیس به عنوان پایلوت ساماندهی دستفروشان اختصاص یافته که از اوایل هفته آینده این اقدام اجرایی خواهد شد.

ورود کاربران

پیوند ها

telegram

 

khayerin 

دولت

رئیس جمهور

عناوین روزنامه های صبح امروز

دسترسی سریع

 

نظام پیشنهادات

parvaneh kasb